Wycieczka do Francji – Disneyland i Paryż
08-06-2026
Wycieczka do Francji – Disneyland i Paryż

W dniach 25–29 maja uczniowie naszego liceum uczestniczyli w wycieczce do Francji. Jednym z najbardziej wyczekiwanych punktów programu była wizyta w Disneylandzie pod Paryżem, gdzie mogliśmy korzystać z licznych atrakcji, spotkać bohaterów znanych bajek oraz poczuć wyjątkową atmosferę tego miejsca.
Olimpiada Pierwszej Pomocy Przedmedycznej
Zaproszenie na Dzień Otwarty w „Koperniku”
Bieg Charytatywny
Wycieczka klasowa - 2b























